A do të jenë sërish Ayaz dhe Oyku të “Stina e Qershisë” në një projekt?

Aktorët e njohur për rolet e tyre si Ayaz dhe Oyku nga seriali “Stina e Qershisë”, Serkan Cayoglu dhe Ozge Gurel jan ndër aktorët që pas përfundimit të serialit kanë filluar një lidhje. Dritare.net informon se ata kanë marrë një vendim disi të cuditshëm. Në një intervistë që ata kanë bërë mbrëmjen e djeshme u janë përgjigjur pyetjeve të gazetarëve. Aktorët e njohur janë pyetur nëse dëshirojnë të jenë sërish në një projekt të përbashkët por përgjigja e tyre i ka habitur gazetarët. Ata janë përgjigjur se nuk duan të jenë sërish në një shesh xhirim dhe se për një kohë të gjatë nuk duan të jenë pjesë e një projekti të përbashkët./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Nihan e “Dashuri e Pafund” feston ditëlindjen, ja urimi më i bukur për të!

Related imageLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.