9 yjet e Hollivud të cilët janë më të varfërit!

Të qenit i njohur ndërkombëtarisht, përfshin shumë fame të madhe dhe shumë miliona. Apo ndoshta jo?

Në rastin e disa yjeve si aktorë, këngëtarë apo sportistë, edhe pse janë shumë të famshëm nuk kanë aq shumë para sipas të ardhura që kanë vipat e tjerë të hollivudit. Disa prej tyre kanë fituar shumë në të shkuarën, por mesa duket nuk i kanë menaxhuar aq shumë mirë paratë e tyre. Ndërsa disa të tjerë nuk kanë marrë aq sa duhet dhe për këtë i quajnë vipat më të varfër.

LEXO DHE :  Beteja për ajrin, ja destinacionet kryesore ku fluturojnë shqiptarët!

Pavarësisht se i quajnë më të varfërit, në sytë tanë paratë që ata kanë në llogaritë e tyre janë jashtë mase shumë.

Në videon më poshtë mund të shikoni se cilët janë vipat më të varfër./D.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.