9 arsye pse këpucët tuaja duken të lira

Duke u përpjekur për të ndjekur trendet e fundit të modës, disa femra harrojnë se një markë e njohur dhe e shtrenjtë garanton pamjen e tyre të bukur. Këpucët luajnë një rol të rëndësishëm, kur ju keni takime, sidomos kur është takim i parë. Dritare.net ju tregon disa detaje të këpucëve që duhet gjithmonë t’i mbani parasysh që ata të mos duken të blera me një çmim të lirë. Lexoni më poshtë, se cilat janë arsyet që gaboni në veshjen e këpucëve!

LEXO DHE :  Aktorja e “Ezel” i ngatërron të gjithë me foton e saj!

1. Shumë detaje dhe me shkëlqim

 

2. Këpucë me një takë shumë të lartë

 

3. Kombinimi i shumë ngjyrave

 

4. Shumë detaje metalike

 

5. Këpucë me lëkurë të shndritshme

 

6. Printet leopard

 

7. Këpucë të parehatshme

 

8. Shumë lëkurë artificiale, në këpucë

 

9. Këpucë të vjetra./E.B-dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.