7 mënyra si të kombinoni pantallonat e bardha

Pantallonat e bardha nuk janë zgjedhja e parë e një vajze,  sepse për t’i kombinuar është e vështirë. Por pasi të shikoni këtë artikull, do bëhen.

Në galerinë më poshtë, dritare.net ka disa ide fantastike sesi ju mund t’i kombinoni pantallonat, por dhe fundet e bardhë. Shikoni dhe frymëzohuni, që kur të dilni herën tjetër, të mos nguroni për t’i veshur./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Lorenc Vangjeli: Deputetë me pasaportë diplomatike sillnin para nga droga e prostitucioni, ja sa fitonin!

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.