5 rroba banjot me lule që janë trend!

Vera dhe i nxehti po afron, dhe ne kemi filluar të mendojmë se ku do i kalojmë pushimet këtë vit.

Jo vetëm pushimet por dhe rroba banjot që do të veshim. Stilistët këtë verë kanë zgjedhur rroba banjo shumë të bukura, me dizajne, ngjyra dhe lule. Në fakt ngjyrat dhe lulet e tregojnë trupin më të bukur dhe përshtatet me vendet tropikale dhe plazhin.

LEXO DHE :  Ilva Tare urim të ëmbël të shoqit për datëlindje

Dritare.net ka sjell për ju 5 rroba banjot të cilat do të jenë në modë këtë verë. Mund t’i shikoni ato në fotogalerinë më poshtë./D.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.