25-vjeçari nga Burreli vetëvaret në qelinë e paraburgimit

Një 25-vjeçar është vetëvrarë në paraburgimin e Bradasheshit në Elbasan. Mësohet se, ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesin e së premtes dhe viktima është Bledar Doda nga Burreli. Doda ka varur veten në qelinë e paraburgimit në Bradashesh, dhe është gjetur nga gardianët. Ndërkohë policia ka nisur hetimet deri në zbardhjen e ngjarjes./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ide si ta bëni hyrjen e shtëpisë, të duket si përrallë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.