25 foto që do ju gënjejnë sytë

Ka momente kur disa gjëra duhet t’i shikosh dy herë për të kuptuar çfarë është.  Është ajo që quhet “koha perfekte” për të kapur një foto të rrallë. Një moment i vetëm mund të të ndryshojë mendimin brenda një sekonde. Kështu janë dhe fotot që dritare.net ka grumbulluar. Në galerinë më poshtë  keni 26 foto që vërtetojnë se përshtypjet e para nuk janë gjithmonë të vlefshme për t’u besuar./E.B- dritare.net

LEXO DHE :  Basha: Kush voton nesër pro rrëzimit të Teatrit, do trajtohet si terrorist shtetëror


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.