Horoskopi i datës 22 gusht 2018

August 21, 2018 0

Dashi Sot do jeni shumë intuitivë dhe do ua lexoni shpirtrat atyre që keni pranë. Nëse jeni në një lidhje do vendosni të hiqni maskat dhe të tregoni fytyrën e vërtetë. Do ndiheni vetë më

Nuk po shpëton PD Teatrin, por Teatri, PD

August 21, 2018 0

  Nga Mero Baze   Nga gjithë paralajmërimet e opozitës për protesta në shtator, më i besueshëm duket aksioni për Teatrin. Pasi qeveria të shqyrtojë dekretin e presidentit dhe ta hedhë poshtë atë, opozita ka

Këta njerëz i bënë ëndrrat fëmijërore realitet!

August 21, 2018 0

Balerin, aktor, këngëtar, këto janë ëndrrat fëmijërore. Rreth 6% e njerëzve e kanë arriturat atë që kanë dashur, kur ishin të vegjël. Ndër ta kemi Mbappe, futbollist, një vajzë të vogël që ëndëronte të bëheshe

Ju tregoj histori shqiptare nga Greqia!

August 21, 2018 0

Nga Ardi Omeri Unë s’di shqip, ose më saktë dija por ngaqë nuk e kam përdorur më, e kam harruar. Prindërit e mi e flisnin. Fëmijët e mij jo,- Thanasi rreth të 80-ve, një burrë

SHBA masa të rrepta, bllokon asetet ruse

August 21, 2018 0

SHBA ka bllokuar të gjitha asetet ruse, si pjesë e fushatës së sanksioneve të Uashingtonit ndaj Moskës. Të paktën kështu është shprehur zëvendëssekretari i Thesarit, Sigal Mandelker. Ndërkohë, së fundmi, investimet e huaja, në Rusi

Balla u përgjigjet akuzave të PD: E njoh Edmond Begon

August 21, 2018 0

Në një konferencë të përbashkët për mediat me deputetë gjermanë, kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, është pyetur nga gazetarët rreth akuzave të opozitës për lidhje të dyshimtë mes tij dhe Edmond

1 2 3 79