Ajo që e barti dhimbjen me dinjitet

July 18, 2018 0

Nga Enver Robelli Familjarët e zonjës Sadije Agani njoftuan sot se u shua nëna dhe gjyshja e tyre. Në kujtesën e opinionit kosovar, atij opinioni që ende reflekton, ajo do të ruhet si një grua

A ndihmon Omega-3 për zemrën? Flasin ekspertët

July 18, 2018 0

Shpesh-herë përdorimi i Omega-3 është thënë se ndihmon në parandalimin e sëmundjeve të zemrës Omega-3 ose vaji i peshkut,  në fakt nuk ka ndonjë ndikim të madh në përmirësimin e zemrës, dhe sëmundjeve të saj,

Foto/ Fustanet me materiale të veçanta, do ju mahnitin

July 18, 2018 0

Dritare.net ju sjell fustanet me një pëlhurë të mrekullueshme, dhe që kanë tërhequr vëmendjen e shumë njerëzve. Veshjet janë krijuar nga një artiste franceze dhe aftësitë e saj janë pothuajse të pabesueshme. Në galerinë më

Video/ Ndodh në Indi, myftiu rreh live avokaten

July 18, 2018 0

Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur në Indi në një televizion të vendit. Gjatë një emisioni live ishte i ftuar myftiu Maulana Ejaz Arshad Qasmi, një avokate të lartë atje dhe  disa persona të

13 mënyra fantastike, për ta shndërruar apartamentin tuaj në një kryevepër

July 18, 2018 0

Dekori dhe dizajni për banesën tuaj është  procesi më  i vështirë, i cili përfshin kosto, kohë, dhe ide të veçanta. Detajet e gjetura të  përshtatura në  mënyra shumë  të  thjeshta, por  që  ngjajnë  bukur japin rezultate mahnitëse në pamjen e apartamentit tuaj. Dritare.net sjell për ju 13

Motra e Haklajve: Sali Berisha përgjegjës për 200 viktima

July 18, 2018 0

Zylfije Haklaj motra e Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Haklajt të vrarë në Tropojë thyen heshtjen duke dhënë një intervistë për “Shqiptarja.com”. Një rrëfim i dorës së parë nga një dëshmitare e rëndësishme e ngjarjeve të

1 58 59 60 61 62 144