Topless në Jalë

July 22, 2018 0

Plazhi i Jalit tani është i hapur për plazhistët topless. Askush nuk çuditet kur i sheh, maksimumi i fotografojnë dhe ia dërgojnë dritare.net. Ne po e ruajmë privatësinë gjithsesi dhe mbase ka ardhur koha që

Keni kuzhinë të vogël? Ja disa ide si ta arredoni!

July 22, 2018 0

Kuzhina është pjesa më e rëndësishme e shtëpisë. Por sigurisht, jo të gjithë e kanë privilegjin të kenë kuzhina super të mëdha. Disa i kanë të vogla dhe ndonjëherë nuk dinë as si t’i arredojnë.

Tërmeti shkund sërish vendin, ja epiqendrat!

July 22, 2018 0

Që prej 4 korrikut të këtij muaji, tërmetet  nuk kanë ndaluar së shkunduri Shqipërinë. Edhe gjatë mesnatës dhe ditën e sotme janë ndierë tre lëkundje të reja tërmeti. Nga IGJEUM mësohet se, tërmeti i parë

Ja kuptimet e fshehta të këtyre parfumeve!

July 22, 2018 0

Pyetje vetes: A do jesh ndonjëherë në gjendje të gjesh dike që të përcjell të njëjtën thellësi emocionesh si parfumet-spray të viteve të adoleshencës?   Është argëtuese të mendosh se kujtimet janë si “files” në

Sa paguhet për një reklamë modelja shqiptare!

July 22, 2018 0

Kristina Baki pas shumë eksperiencash jashtë vendit, tanimë është një ndër modelet më të kërkuara në tregun shqiptar. Por këtë herë ajo ka kërkuar shumë më shumë. Ndër të tjerash bukuroshja shqiptare është pyetur edhe

Ja ushqimet që duhet të hani nëse jeni zënë kaps!

July 22, 2018 0

Askush nuk e pëlqen ndjenjën e kapsllëkut! Një lëvizje e shëndetshme e zorrëve është shumë e rëndësishme, askush nuk dëshiron të ndihet kaps! Edhe pse ka tonelata  ushqimesh që mund të hani për të ndihmuar

Aktorët turq do të shkojnë në Canne me tren!

July 22, 2018 0

Vitin e ardhshëm që do të mbahet festivali ndërkombëtar i Canne Turqia do të ketë përfaqësuesit e saj të cilët do të jenë të shumtë. Dritare.net informon se pronari i një nga kompanitë më të

1 2 3 4 5 105