Ja 5 arsye pse ja vlen të dashurosh një Dem

July 31, 2018 0

Demat e qetë kanë më shumë se një arsye që të joshen nga të gjithë. Të sigurt dhe të qëndrueshëm, ata nuk janë nga ata që duan të bien në sy, por sensualiteti dhe ëmbëlsia

Horoskopi i datës 1 gusht 2018

July 31, 2018 0

Dashi Gjatë kësaj dite do vendosni ta lini veten të lirë dhe ta jetoni jetën si t’iu vijë. Në përgjithësi gjithçka do evoluojë. Ju të dashuruarit do jeni në humor shumë të mirë dhe do

15 çanta praktike që mund t’i marrësh për pushime

July 31, 2018 0

Kushdo që planifikon të udhëtojë, paketon gjërat, merr këpucët e rehatshme të udhëtimit, tualetet, dhe pajisjet e tjera që duhen për raste të tilla. Por, ajo që është e vështirë të zgjedhësh për pushime, është

Lojërat e fatit, Meta kthen ligjin në Kuvend

July 31, 2018 0

  Pas kthimit në Kuvend të ligjit për Teatrin Kombëtar, Presidenti i republikës ka kthyer edhe ligjin “Për tatimin mbi të ardhurat” i ndryshuar. Konkretisht në dekretin e Presidentit vihet theksi tek neni 6 që

1 2 3 144