U braktisën nga fëmijët, por jo nga njëri-tjetri

June 30, 2018 0

Para dy ditësh një çift i moshuar, endeshin në rrugët e qytetit të Korçës, pasi fëmijët e tyre i kishin dëbuar nga shtëpia. Videoja e çiftit u shpërnda në media dhe tronditi mbarë opinionin publik.

Kryemadhi nuk e di nëse i ka ikur apo jo një deputet

June 30, 2018 0

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi në një bashkëbisedim me gazetarë, është ndalur edhe tek deputeti Robert Bitri. Pak javë më parë mediat raportuan se Bitri ka dorëzuar dorëheqjen nga LSI dhe ka kaluar tek grupi

Një oaz jete në City-London

June 30, 2018 0

Kur shikon burrin me këmisha me vija që i afrohet gruas me sy bojëqielli,  dhe i zgjat dorën, të vijnë ndërmend mbrëmjet e maturës në Shqipëri. Kaq energjikë janë edhe këta burra e gra pa

1 2 3 4 5 141