Si do jetë moti, e premte 1 qershor  

June 1, 2018 0

Muaji qershor nis me ditë të ngrohta dhe me diell, por me një karakteristikë, të cilën e vumë re edhe në muajin që lamë pas. Në pjesën e parë të ditës do të kemi diell

Ermal Meta mbërrin në Tiranë, ja më kë u takua!

June 1, 2018 0

Këngëtari Ermal Meta ka mbërritur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Meta është pritur nga Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj së bashku me stafin e Bashkisë së Tiranës. Dritare.net mëson se këngëtari së bashku

1 139 140 141