Si do jetë moti, e diel 1 korrik

June 30, 2018 0

Më në fund rikthehen ditët me diell. Fillimi i muajit parashikohet të vijë i nxehtë dhe me temperaturat karakteristike të ditë së verës. Kështu të gjithë ata që dëshirojnë të shkojnë në plazh, mund të

Horoskopi i muajit korrik 2018

June 30, 2018 0

Dashi Ky muaj do jetë i mbushur me surpriza. Do jeni më të gatshëm për të reflektuar e për t’i marrë gjërat shtruar. Për sa i përket dashurisë, deri nga mesi i muajit nuk do

Horoskopi i datës 1 korrik 2018

June 30, 2018 0

Dashi Sot duhet të jeni të kujdesshëm dhe nuk duhet të merrni vendime të nxituara për asnjë lloj arsyeje. Nëse keni jë lidhje fatmirësisht nuk do përballeni më probleme serioze. Partneri do jetë edhe më

Ndeshja me Portugalinë, shënon Uruguai

June 30, 2018 0

Ka shënur për Uruguain në minutën e gjashtë Kavali. Dy herë fituesit e Kupës së Botës, Uruguai, po  përballen me kampionët në fuqi të Europës. Fituesi i kësaj sfide do të ndeshet me fituesin e

Vdekja e shoferit të Xhafajt, PD: Ngjarje mafioze

June 30, 2018 0

Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me vdekjen e shoferit të Ministrit të Brendshëm nëpërmjet një deklarate zyrtare. PD e ka konsideruar këtë ngjarje si një vrasje mafioze, e cila po fshihet nga Ministria e

1 2 3 141