Gruaja nga Tirana dhunoi bashkëshortin, ja çfarë bën ai!

Prill 21, 2018 0

Me pretendimin se dhunohej nga bashkëshortja e tij, një person i është drejtuar Policisë së Tiranës për një urdhër-mbrojtje. Njoftimi i Policisë  “Më datë 20.04.2018, u plotësua kërkesë padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes

Basha nuk është opozita, por mallkimi i saj

Prill 21, 2018 0

Nga Andi Bushati Sado keq të jetë Edi Rama, sado që protestat si ajo e kuksianëve të nxjerrin në pah arrogancën e tij, sado që aksione si ato të biznesit të vogël, të vënë në

Po udhëtonte në Sarandë, vdes turisti nga Kosova

Prill 21, 2018 0

Një turist kosovar, ka ndërruar jetë ndërkohë që po vinte të kalonte pushimet në Sarandë, bashkë me disa shokët e tij. Sipas policisë, ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme, në aksin Fan. Policia

Shkenca zbulon 10 meshkujt më të bukur në botë!

Prill 21, 2018 0

Është zbuluar një formulë që pej kohës së lashtë për konceptin e bukurisë relative dhe që të bën pothuajse ideal. Këtë gjë e ka zbuluar Julian De Silva një kirurg i famshëm që punon në

40 ide si të organizoni garazhin

Prill 21, 2018 0

Garazhi është vendi ideal për të ruajtur mjetet tuaja, pajisjet e rënda sportive, pajisjet e jashtme dhe furnizimet e tepërta që nuk i përdorni në përditshmëri. Për të evituar rrëmujën në garazh ndiqni sugjerimet që

 Ja 14 gjëra të përditshme që i bëni gabim!

Prill 21, 2018 0

 Çdo ditë ne kryejmë miliona veprime dhe as nuk mendojmë nëse  e bëjmë çdo gjë të mirë apo jo. Por nëse gërmojmë thellë, ne do të kuptojmë se shumica e gjërave të zakonshme që bëjmë

1 2 3 118