Horoskopi i datës 1 maj 2018

April 30, 2018 0

Dashi Nëse nuk i përkushtoheni vetes gjatë kësaj dite mos prisni që askush tjetër të mendojë për ju. Në mënyrë kategorike duhet të bëni edhe më tepër lëshime gjatë kësaj dite në jetën tuaj në

Vettingu/ Manjani: Vendime selektive. Visha: Po jep frytet 

April 30, 2018 0

Pasi ka ndjekur në distancë gjashtë seancat e deritanishme publike ndaj njerëzve të drejtësisë, ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani mendon se vettingu po jep vendime selektive dhe nga trupa që kanë konflikt interesi. “Seancat janë

Si do jetë moti e martë, 1 maj

April 30, 2018 0

Muaji do të nis me mot të mirë e me diell. Në këtë ditë nuk do të mungojnë edhe vranësirat dhe reshjet të cilat do të kenë karakter lokal dhe do të jenë më të

Rama: Ja çfarë më pyeten në Gjermani për Tahirin!

April 30, 2018 0

Kryeministri i vendit Edi Rama, i ftuar në emisionin “Tonigh  Ilva Tare”, ka pranuar se në Gjermani e kanë pyetur në lidhje me çështjen Tahiri. Rama i është përgjigjur gazetares duke thënë: “Më pyetën atë

Pas ndarjes, çifti i famshëm kapet mat duke u puthur !

April 30, 2018 0

Disa muaj pasi kanë deklaruar ndarjen Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik janë fotografuar duke u puthur në rrugë. Ata janë fotografuar duke shkëmbyer me njëri tjetrin përkëdhelje dhe puthje pasiononte. Mesa duket ata

Basha thirrje qytetarëve: Ejani kontribuoni!

April 30, 2018 0

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, pas kuvendit ka përsëritur edhe një herë thirrjen për të rinjtë. Nëpërmjet një postimi në rrjetin social “ Facebook”, ai ka kërkuar që ata të kontribuojnë për të sjellë

Mësueset e Kamzës, i emëron edhe qeveria, edhe Bashkia

April 30, 2018 0

Emërimi i mësueseve të arsimit parashkollor në Kamëz, bëhet nga dy institucione. Emisioni “Boom” ka denoncuar rastin e kopshtit “Kamza e re” ku gjatë vitit 2017, dy mësuese parashkollori, janë emëruar një nga zyra arsimore

1 2 3 168