20 kabina dushi fantastike për një tualet modern!

Dushi është pjesa në tualetin tonë, ku ne jo vetëm lahemi, por na shërben edhe si moment relaksi.  Tashmë për tualetin tuaj ofrohen kabina dushi sëbashku me setin e tyre nga më modernët. Shihini disa nga sugjerimet që sjell për ju në galerinë më poshtë Dritare.net, gjeni stile nga më të thjeshtat deri te më modernet, janë thjeshtë fantastike.  V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Publikoi foton e një vajze mbipeshë, Blerina Bombaj e fshin pasi sulmohet nga komentuesit


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.