20 çanta plazhi të mëdha për verën 2018

E madhe, e fortë dhe e lehtë dhe praktike … kërkesa themelore për çantave të plazhit. Për verën 2018, markat dhe stilistët kanë luajtur me efektin Mary Poppins dhe kanë studiuar modele që mund të përmbajnë çdo gjë që na duhet në plazh.

Por në qoftë se funksionaliteti është në vendin e parë, stili shkon dorë për dore dhe këtë sezon desajnerat kanë sjellë, ngjyrat dhe materiale klasike apo të pazakonta, diskrete apo të çuditshëm.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 21 gusht 2018

Në kanavacë, lëkurë ose kashtë, këtu janë 20 çanta maxi që i kënaqin të gjitha shijet. Shihni fotot që sjell për ju Dritare.net.V.D/Dritare.net/

 

 

 Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.