18 foto që tërheqin vëmendje, edhe pa fotoshop

Sot, është pothuajse e pamundur të mahnitësh njerëzit, me foto, pa përdor fotoshop. Ka disa foto të vërteta që duken si të jenë me fotoshop. Janë aq të vërteta dhe mbresëlënës, duke i bërë ata të jashtëzakonshme!  Edhe fotot që dritare.net sjell për ju janë unike dhe të bëjnë të besosh se bota ka plot me gjëra të bukura, që s’kanë nevojë për modifikim. Në galerinë më poshtë mund t’i  shikoni./E.B- dritare.net

LEXO DHE :  Greqia del nga plani i ndihmave të BE-së, ekonomia ka rritje të lehtë       


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.