16 foto që tregojnë realitetin e ndotjes së Tokës

Ndotja ka qenë, është, dhe do vijojë të mbete një nga problemet më të mëdha të njerëzit. Teknologjia përparon, ndërsa mjedisi natyror po harrohet. Ngrohja globale është alarmante,  dhe këtë do e shihni në fotot që ka sjellë dritare.net.

LEXO DHE :  Si do jetë moti, martë 21 gusht

Toka ndodhet në një gjendje trishtuese, në galerinë më poshtë ju mund ta vërtetoni. Është koha për të ndërmarrë veprime, nëse të gjithë bëjmë nga pak, ndryshimi do të jetë i madh./E.B-dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.