12 mitet që na kanë  bërë të besojmë te filmat

Bota magjike e filmave është tamam si një magnet që tërheq  që në këtë rast tërheq shuam njerëz. Rrallë mund gjesh njerëz që nuk i pëlqejnë filmat. disa gjëra që janë të pamundura në jetën reale që ne jetojmë kemi mundësinë t’i përjetojmë gjatë kohës që shohim një film. Por për fat të keq, këto ngjarje jetojnë vetëm në imagjinatën e drejtorëve të filmave, por ne akoma  duam t’i besojmë.

LEXO DHE :  Si është të jesh e martuar me Bes Kallakun? Si përgjigjet Xhensila!

Dritare.net sot në këtë artikull ju sjell disa mite popullore që tregojnë jetën reale dhe atë të filmave. Shikoni fotot në galerinë më poshtë  sepse do gjeni veten në këto raste tipike që mund t’ju kenë ndodhur pothuajse të gjithë njerëzve./A.C/dritare.net

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.