12 mënyra si ta largoni barkun e dhjamosur, pa u stërvitur!

Nuk është një sekret, dobësimi fillon nga stomaku. Stomaku dhe barku janë vendet më të vështira, në të cilat dhjami formohet shpejt, dhe nuk lejon që të dobësoheni. Në stomak yndyra ruhet më shpejt, dhe ju bën të ndiheni të fryrë. Nëse keni një bark të madh, të dhjamosur, dritare.net ju këshillon të mos hiqni dorë nga dieta e shëndetshme.  Por ka edhe disa mënyra të tjera që ju bëjnë me stomak dhe bark të sheshtë. Mos i humbisni! Për të zbuluar 12 mënyrat, dritare.net ju sugjeron të klikoni fotogalerinë më poshtë. Nëse nuk ju hapet, hyni direkt në faqe dhe i gjeni më lehtë!

LEXO DHE :  Video/ Turqit provokojnë tifozët shqiptarë, shishet e ujit edhe tek Berisha

 

 

 

 

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.