10 qytetet më të shtrenjta për të jetuar!

10. Sidney, Australi

9. Tel Aviv, Izrael

8. Kopenhagen, Danimarkë

7. Seul, Kore e Jugut

6. Cenevre, Zvicër

5. Oslo, Norvegji

4. Hong Kong, Hong Kong

3. Zyrih, Zvicër

2. Paris, Francë

  1. Singapor, Singapor
LEXO DHE :  Fier –Levan/ Aksident i rëndë, humb jetën gruaja shtatzënë plagosen katër të tjerë

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.