10 modelet më të bukura të këpucëve, për dimër

Është pak e vështirë për t’u gëlltitur, por vera shkoi dhe duhet t’i ktheheni dimrit. Dritare.net ju ka mbajtur vazhdimisht të përditësuar me veshjet e fundit, dhe këtë herë dëshiron t’ju tregojë modelet e fundit të këpucëve. Jo vetëm do ju mbajnë ngrohtë, por do jenë të mrekullueshme dhe me stil. Shihni galerinë më poshtë dhe do na besoni./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Si po e përdor opozita emrin e studentëve dhe emigrantëve për të krijuar një parti tjetër aleate


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.