10 ide të mrekullueshme, si të përdorni drurin për të dekoruar oborrin

Nëse jeni duke menduar të dekoroni oborrin e shtëpisë tuaj në mënyrë ekologjike, jeni pikërisht duke lexuar artikullin e duhur.

Dritare.net ka sjellë për ju 10 ide si të dekoroni oborrin në mënyrë unike dhe të pazakonte, me trungje pemësh.

LEXO DHE :  Marina dhe Getoari, publikojnë foton romantike, nga Miami

Hidhni një sy galerisë më poshtë dhe shikoni cila ju pëlqen më shumë./E.B-dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.