10 bluzat më të bukura për verën!

Vera është stina ku vajzat mundohen të nxjerrin në pah anën e tyre më femërore, përmes veshjes. Sidomos këtë vit, ku trendet e reja do ju ndihmojnë që të dukeni më elegante se kurrë.

Ato që do ju ndihmojnë më së shumti që të dukeni më elegante, janë bluzat verore, të cilat janë të një stili shumë të bukur dhe pothuajse të gjitha me barkun jashtë.

LEXO DHE :  Kryemadhi: Arbeni e ktheu Shqipërinë në lavatriçe parash. Damiani do mbajë përgjegjësi për panelet e firmës indiane

Fashionistet kanë kohë që kanë filluar t’i veshin këto stile të reja të bluzave, kështu që dhe ju përmes modeleve shumë të bukura të bluzave që kemi sjellë nëpërmjet fotogalerisë më poshtë, do të dashuroheni pas tyre./D.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.