1-mujori i lindjes, supertortë me engjëj për Kajanin

Para një muaji, Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj u bënë prindër për herë të parë. Gjashtë tetori do të jetë një datë e shënuar për Veliajn dhe Ajolën, pasi ata morën për herë të parë në krahë engjëllin e tyre, Kajan.  Në 1-mujorin e lindjes së Kajanit, babi dhe mami vendosën t’i bëjnë surprizë një tortë dedikuar vogëlushit.  Një tortë e bardhë, rrethuar me engjëj të vegjël, ku shkruhej me ngjyrë floriri: “ 1 muaj me Kajan”./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Si do të jenë lindjet në Shqipëri, deri në 2031

 

 

 

 

 

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.